Recenze vysavače Concept VP 8230 HCP Spider

Před měsícem mi odešel vysavač do věčných lovišť. Stěhovali jsme se a když jsme uklízeli starý byt, najednou přestal fungovat, z ničeho nic. Chtěli jsme již mít vše hotovo, proto jsme nelenili a vydali se do obchodu pro nový, a to okamžitě. Když jsme tam vešli, ten výběr… Po kterém má člověk sáhnout, aby byl spokojený? Rozhodli jsme se pro Concept VP 8230 a rozhodla jsem se napsat vám proč.

Technické parametry a popis vysavače Concept VP 8230

Jedná se o podlahový vysavač pro suché vysávání koberců, s možností nastavení funkce, kterou budeme využívat. Funkcí myslím, zda-li budeme vysávat místnost, kde je podlahová krytina, koberec, jestli budeme vysávat sedačky, auto, prach na nábytku. Je to sáčkový vysavač, který má více nástavců pro detailnější využití, které je zmíněno níže.

Parametry vysavače Concept VP 8230

 • Výrobce a model: Concept VP 8230
 • Typ vysavače: podlahový, kartáčový
 • Celkový příkon: 800 W
 • Hlučnost: 79 dB
 • Sací výkon: 19 kPa
 • Hmotnost: 4,5 kg (bez příslušenství)
Concept VP 8230_1
Vysavač Concept VP 8230

Popis vysavače Concept VP 8230

Vysavač je vhodný pro úklid domácnosti s podlahami, či koberci, pro domácnost s mazlíčky, na čalounění, sedačky aut.

V základním příslušenství je teleskopická trubka, podlahová hubice, ohebná hadice, držadlo pro přenášení, indikátor plnosti prachové nádoby.

Příslušenství se skládá dále z turbokartáče malého, extra dlouhé štěrbinové hubice, hubice na čalounění a hubice na dřevěné podlahy.

Výhodou je také, že příslušenství obsahuje speciální 0,5 m dlouhou trubici, kterou prodloužíte vysavač a tím pádem v pohodě vysajete pavučiny u stropu, dosáhnete za nábytek, na poličky a nebudou trpět záda ani vaše stabilita na židli, abyste dosáhli tam, kam potřebujete.

Akční rádius tohoto výrobku je 8,5 m. Speciální turbokartáč, který je součástí, je také výborný pro vyčesání vašeho domácího mazlíčka, sedačky i koberce a navíc je jednoduše rozložitelný, tudíž se dá lehce vyčistit.

Concept VP 8230
Concept VP 8230
Concept VP 8230
Concept VP 8230
Concept VP 8230
Concept VP 8230
Concept VP 8230
Concept VP 8230
Concept VP 8230
Concept VP 8230
Concept VP 8230
Concept VP 8230

BUDETE POTŘEBOVAT NA SUCHÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ:

Jak se pracuje s vysavačem Concept VP 8230

Upřímně můžu říci, že lepší kup jsme udělat nemohli.

Ještě před měsícem jsem vysávání neměla ráda, protože byl jen jeden nástavec, tím pádem jsem nemohla vysávat třeba prach, abych nepoškrábala nábytek, čeho se teď obávat nemusím.

Hadice je dostatečně dlouhá, takže nenamáhám své záda, netrpím poté bolestmi.

Concept VP 8230
Concept VP 8230
Concept VP 8230
Concept VP 8230
Concept VP 8230
Concept VP 8230
Concept VP 8230
Concept VP 8230

Jelikož máme byt 3+1, jsem ráda, že z hlavní zásuvky na chodbě dosáhnu do ostatních pokojů, aniž bych musela popocházet a stále vyhledávat zásuvky a velmi oceňuji tichost vysavače.

Také se mi líbí funkce mazlíčka, protože náš pes líná celý rok, je tento vysavač pro nás ten dokonalý. Nemusíme na psa používat kartáč, jde vidět, že on si to užívá a my nemáme psí srst na žádném místě v bytě. Vysavač je také velmi lehký, jakékoliv jeho přenášení není problém.

Protože máme tento vysavač cca jeden měsíc, zatím jsme na něm neshledali žádné negativní body, a to jej využíváme opravdu 3x – 4x do týdne. Po použití vysavače mám pocit, že je krásně uklizeno.

Určitě bych chtěla zmínit jednu z možností nastavení vysavače, kterou má, a to je hubice CAR, která je 32 cm dlouhá. Již jsme to vyzkoušeli a je to výborné, že s touto hadicí jsme se v autě dostali do všech zákoutí pod sedačky, mezi sedačky a protože i tam s námi pes bývá, konečně jsme byli spokojeni s výsledkem, nikde žádný chlup.

2 názory na “Recenze vysavače Concept VP 8230 HCP Spider”

  1. Suché čištění koberců

   Dobrý den Barboro,
   bohužel nemám možnost se zeptat recenzentky, zda je i nyní stále spokojená s tímto modelem vysavače.
   Pokud máte svoji zkušenost, napište ji prosím do komentářů, rádi ji zveřejníme 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *