SuchéČištěníKoberců.cz » Komerční sdělení » Půjčovna strojů na čištění koberců Praha
| |

Půjčovna strojů na čištění koberců Praha

Koberce i čalounění potřebují minimálně jednou ročně hloubkovou čisticí kůru. Hloubkové čištění je prováděno za pomoci extrakce, tedy čištění, které spočívá v nastřikování čisticí směsi do čištěné plochy. Tato směs obohacená o navázané nečistoty je obratem odsávána zpět do sběrné nádrže.

Mokré čištění koberců je ideální volba pro umělé koberce nebo čalounění z uměliny. Možno je čistit také přírodní povrchy, ale pouze velmi opatrně a s okamžitým odsáváním. Koberce nejsou při použité mokré extrakční metody promáčeny kompletně. Díky okamžitému odsávání zůstane čištěné povrch pouze mírně navlhlý a koberce i čalounění za normálních podmínek vysychají do cca osmi hodin.

Půjčovna strojů na čištění koberců Praha je schopna Vám profesionální extraktory zapůjčit za cenu 330,-Kč na den nebo 480,-Kč na víkend. Ideální čas zapůjčení je mezi 18-19:00, ale dle dohody je možno přijet téměř kdykoliv. Půjčovna strojů na čištění koberců Praha nabízí pouze profesionální extraktory značky Karcher, konkrétně se jedná o modely Puzzi 10/1 s výkyvnou hlavou.

Právě díky výkyvné hlavně je možno vysávat i v místech, které dříve nebyly vysavači na mokré čištění dostupné. Jedná se například o prostory pod skříněmi nebo válendami. Mokré čištění koberců nikdy nebylo jednodušší, stroje Karcher Puzzi 10/1 jsou jedničkou na trhu mokrého čištění.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *