Recenze vysavače Miele Classic C1


Doporučuji pro suché čištění koberců:


Nedávno jsme si do práce koupili nový vysavač Miele Classic C1 z důvodu, že ten starý už nefungoval dobře a také i proto, že tento nový byl v dobré ceně, tak jsme využili akci. Vysavač je vhodný pro úklid větších prostor, jakož i běžné domácnosti, lze s ním vysávat menší i větší plochy a vždy vám bude dobrým pomocníkem.

Technické parametry a popis vysavače Miele Classic C1

Tento vysavač patří mezi podlahové kapesní vysavače s vysokým výkonem.


Potřebujete sáčky do vašeho vysavače?

VYHLEDEJTE SÁČKY PRO VÁŠ VYSAVAČ »


Parametry vysavače Miele Classic C1

 • Výrobce a model: Miele Classic C1 PowerLine
 • Typ vysavače: podlahový
 • Jmenovitý příkon: 1300 W
 • Maximální výkon: 1400 W
 • Trubice: Nerezová teleskopická sací trubice
 • Hlučnost: 79 dB
 • Vzduchový filtr: filtr AirClean
 • Hmotnost: 5,8 kg
 • Délka přívodového kabelu: 5,5 m
 • Objem prachového sáčku: 4,5 l
 • Akční rádius: 9 m
 • Energetická třída: F
 • Roční spotřeba energie v kWh: 53,2
 • Třída emisí prachu: B
 • Další funkce: šetrné pojezdová kolečka na ocelových osách, indikace výměny sáčku na prach, spojovací pojistka pro podlahovou hubici a rukojeť, automatické nastavení sáčku na prach pro snadnější výměnu

  Vysavač Miele Classic C1

  Vysavač Miele Classic C1


Doporučuji tyto přípravky na suché čištění koberců:


Popis vysavače Miele Classic C1

Vysavač Miele Classic C1 je díky omezovače teploty chráněn proti přehřívání. Pokud dojde u vysavače Miele Classic C1 k ucpání vzduchových cest – například vysátí velkých částí – dojde k automatickému bezpečnostního vypnutí motoru. Po vychladnutí vysavače Miele C 1 je přístroj opět připraven k použití.

Vysavač Miele Classic C 1 má vynikající filtrační účinek ve vícestupňovém filtračním systému, který sestává z inovativního originálního sáčku Miele HyClean, motorového filtru a vzduchového filtru.

Souhra těchto komponentů zajistí u vysavače Miele Classic C1, že více jak 99,9% jemného prachu bude odfiltrován.

Jistě oceníte u vysavače Miele Classic C1 rukojeť s kovovým svodičem. V rukojeti je zabudovaná kovová nit, která funguje jako bleskosvod a tým je zamezení statickému výboji mezi přístrojem a uživatelem.

Vysavač Miele Classic C1

Vysavač Miele Classic C1

Vysavač Miele Classic C1

Vysavač Miele Classic C1


Potřebujete nový filtr do vašeho vysavače?

VYHLEDEJTE FILTR PRO VÁŠ VYSAVAČ »


Jak se pracuje s vysavačem Miele Classic C1

Vysavač, jak jsem již uvedla na začátku, jsme si koupili do práce, protože paní uklízečky každý den vysávají větší plochy – koberce, parkety i pvc podlahy a potřebují mít dobrý výkonný a kvalitní vysavač. Sama jsem si ho vyzkoušela pro tuto recenzi a musím konstatovat, že vysavač byla dobrá volba. Pokud ho mám porovnat např. s domácím vysavačem Sencor, tak určitě jednoznačným vítězem je Miele.

Velmi lehce se ovládá, kabel je poměrně dlouhý a netřeba řešit propojování do více zásuvek, délka trubice je optimální, přizpůsobuje se výšce člověka, vhodná pro nižších i vyšších lidí. Kabel se nezamotává, pěkně se přizpůsobuje člověku při vysávání.

Rovnoměrně vysává koberce, dřevěné parkety nebo podlahy z PVC krytiny. Můžete jakkoliv dlouho vysávat, vůbec nepociťujete únavu, já jsem vysála celé jedno patro v práci po šesti odučených hodinách, a necítila jsem žádnou únavu.

Vysavač Miele Classic C1

Vysavač Miele Classic C1

Zhodnocení vysavače Miele Classic C1

Zatím jsme nenašli žádné nevýhody, používáme vysavač asi měsíc, ale dosud z naší strany velká spokojenost. Pokud uvažujete nad koupí nového vysavače do zaměstnání, nebo i do domácnosti, tak vysavač Miele Classic C1 vřele doporučujeme všem.

I když si možná při jeho pořízení budete muset sáhnout trošku hlouběji do kapsy, určitě koupí vysavače Miele Classic C1 neprohloupíte! Je vynikajícím pomocníkem nejen v práci ale i v domácnosti.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *